AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro

  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro to najnowsza wersja wentylatora z seri Super Silent w którym zastosowano, aż 9 łopatek wentylatora. Pozwala to na znaczne zwiększenie wydajności oraz minimalizacje hałasu.
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
  • AABCOOLING Super Silent Fan 8 Pro
Producent: AABCOOLING
Kod produktu: 5901812990341
EAN:5901812990341
Gwarancja: Gwarancja 24mc
Waga brutto z opakowaniem:0.095 kg
Dane techniczne
Całkowite wymiary:
80 x 80 x 25mm
Waga:
65g
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Zasilanie:
4,5V~12 VDC/ 0,02 A~0,05 A/ 0,09 W~0,6 W
Złącze zasilania:
3Pin
Prędkość obrotowa:
1400 obr./min. +/-10 %
Przepływ powietrza:
63 m3/ h
Hałas:
13,9 dB(A)
Łożyska:
FDB(Fluid Dynamic Bearing)
Rezystancja cieplna:
0, 29 C/W
Rozstaw otworów montażowych :
70 x 70mm
Czas bezawaryjnej pracy:
100 000 h
Rozmiar:
80mm
aab_cooling_super_silent_fan_8_pro_dsc_4981

AABCOOLING Super Silent Fan 8 PRO to wysokiej klasy wentylator o rozmiarze 8 cm w którym zastosowano, aż 9 łopatek wentylatora, zaprojektowanych w dynamiczny sposób dla zapewnienia wysokiej kultury pracy i przyzwoitej wydajności (wzrost o ok 39%). Wysoką kulturę pracy wentylatory AAB zawdzięczają nowoczesnemu łożysku AFDB (Advanced Fluid Dynamic Bearing). Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest przedłużona, niż ma to miejsce w ślizgowych łożyskach, żywotność wynosząca 100000h.
Wentylator pracuje ze stałą ilością obrotów 1400±10%. Przepływ powietrza to aż 63m3/h, a poziom hałasu generowany przez śmigła kształtuje się w granicy 13,9 dB, co czyni go cichym i bardzo wydajnym wentylatorem w swojej klasie dostępnym na rynku. Montaż jest bardzo prosty - za pomocą 4 wkrętów montujemy wentylator w odpowiednim dla nas miejscu.

- Solidna konstrukcja, 80 x 80 x 25 mm

- Nowoczesny silnik IC

- Kabel w eleganckim czarnym oplocie

- Nowoczesne, ciche łożysko FDB

- Wysoka wydajność 63 m3/h

- Śruby montażowe i antywibracyjne podkładki

- Żywotność: 100000h
Doskonałe chłodzenie

Chłodzenie obudowy polega na wyrzucaniu ciepłego powietrza na zewnątrz. Najczęściej wentylator z zasilacza nie jest w stanie zapewnić dobrego chłodzenia, pomimo pracy na wysokich obrotach i dość dużym poziomie hałasu. AAB Super Silent Fan 8 rozwiązuje ten problem.
Bardzo wydajna praca oraz wymiary 80 x 80 x 25 mm pozwalają na montaż tego wentylatora na radiatorze w celu wydajnego chłodzenia procesora, zamiast głośnych wiatraków innych producentów.
Doskonały zamiennik głośnego wentylatora na radiatorze chłodzenia procesora CPU. Możliwość montażu na panelach bocznych obudowy komputera PC lub w zasilaczu komputerowym ATX.

Łożyska FDB:

- brak tarcia, wydłużona żywotność
- niwelowanie drgań, które tłumione są przez olej
- minimalizacja hałasu, który jest wytwarzany tylko przez łopatki wentylatora
- zabezpieczenie przed wypłynięciem oleju
- spiralne wypełnienie olejem, w celu lepszego smarowania, braku możliwości gromadzenia się oleju w jednej części łożyska
- wykorzystanie w dyskach twardych, jako znacznie wydajniejsze, cichsze, gwarantujące lepszą prace
- Zwykłe łożyska ślizgowe podczas pracy ślizgają się, trąc o siebie, nagrzewają się przez co znacznie skracają swoja żywotność.

Montaż wentylatora w obudowie lub zasilaczu:

Wentylator AABCOOLING Super Silent Fan 8 PRO jest montowany na 4 śrubach, przymocowany tak, jak standardowe wentylatory w zasilaczach, pozwala to na szybką i łatwą wymianę głośnego wentylatora. Sposoby montażu w zasilaczu:
- podłączenie wentylatora na płycie głównej oraz przeprowadzenie kabla (30 cm) do zasilacza przez dowolnie mała szczelinę - możliwość odczytu w Biosie aktualnej ilości obrotów wentylatora
- rozebranie wtyczki 3 pin i podłączenie wentylatora w zasilaczu bezpośrednio (brak możliwości zwrotu) - czarny kabel to masa, czerwony odpowiedzialny jest za +, żółty to przekazywanie ilości obrotów, brak podłączenia uniemożliwia odczyt prędkości przez BIOS.

W zestawie:

- 1 x AABCOOLING Super Silent Fan 8 PRO
- 4 x śruby montażowe
- 4 x podkładki antywibracyjne
- Opakowanie

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Gwarancja 24mc - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

Gwarancja 24mc
pixel